آموزش الکترونیک


در این سری آموزش‌ها به مباحث الکترونیک کاربردی به صورت صفر تا صد پرداخته می‌شود. به گونه‌ای که مهارت‌آموز پس از یادگیری این مباحث، توانایی طراحی مدارات آنالوگ جهت شرکت در المپیاد‌های الکترونیک را دارد. مانند المپیاد ملی و جهانی مهارت.
آموزش دیجیتال


در این آموزش‌ها به طور ویژه به مباحث طراحی مدارات دیجیتال به صورت صفر تا صد پرداخته می‌شود. به گونه‌ای که مهارت‌آموز پس از یادگیری این مباحث، توانایی طراحی مدارات دیجیتال جهت شرکت در المپیاد‌های الکترونیک را دارد. مانند المپیاد ملی و جهانی مهارت.
آموزش Altium Designer


در این ویدیوها به معرفی و آموزش نرم‌افزار Altium Designer پرداخته می‌شود. ورژن مورد بحث در این آموزش‌ها نسخه ۱۷ نرم‌افزار است. این نرم‌افزار به دلیل تحریم ‌شرکت کنندگان ایرانی در مسابقات جهانی مهارت، دیگر در این مسابقات مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.
آموزش STM32L0


در این سری آموزش‌ها به راه‌اندازی قسمت‌های میکروکنترلر STM32L052 پرداخته می‌شود. در تمامی قسمت‌ها به صورت رجیستری با میکروکنترلر کار می‌شود که به یادگیری معماری میکرو کمک می‌کند. لازم به ذکر است که ممکن است معماری این میکروکنترلر کمی با دیگر ARM ها متفاوت باشد اما اگی کسی با معماری یک میکروکنترلر آشنا شود می‌تواند با دیگر میکرو‌ها کار کند.